Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


Zobacz więcej...
Zobacz więcej...  W piątek 10 listopada 2017 r. na sali OSP w Zabłociu odbyła się zorganizowana przez Bibliotekę Publiczno-Szkolną, Publiczną Szkołę Podstawową w Naramicach oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej Wieczornica poświęcona obchodom 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zobacz więcej...  W czwartek 26 października 2017 roku w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi odbyła się uroczysta Gala wręczenia Nagród Sejmiku Województwa Łódzkiego w dziedzinie kultury. Wśród 32 laureatów znalazła się Orkiestra Dęta Naramice.

Zobacz więcej...  W czwartek, 5 października 2017 roku, w sali Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku, odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Bocian i żabka", którego organizatorem była Biblioteka Publiczno-Szkolna w Młynisku. Spektakl przedstawili aktorzy z teatru Krak - Art z Krakowa - tak bardzo lubiany przez najmłodsze jak i nieco starsze dzieci.
Zobacz więcej...  20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji bibliotekarka z Biblioteki Publiczno-Szkolnej w Młynisku zaprosiła grupę sześciolatków z Przedszkola w Młynisku. Oprócz wspólnej zabawy przy muzyce dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Nowa w przedszkolu".

Zobacz więcej...  W Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Naramicach odbyło się już kolejne, Narodowe Czytanie. Tym razem był czytany utwór "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. W akcji udział wzięli: Wójt Gminy Biała – Pan Aleksander Owczarek...

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.