Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube

  Wycieczka do schroniska w Szczytach. Głównym celem wyjazdu było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt, chęć gotowości niesienia pomocy skrzywdzonym pieskom oraz możliwość adopcji przyjaciela na całe życie.

Zobacz więcej...  XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Białej miał miejsce w niedzielę 02.07.2017 r. na stadionie LZS w Młynisku. Organizatorami XIII Przeglądu Orkiestr był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej oraz LZS Młynisko. Przegląd rozpoczął się o godz. 15.00 paradą zaproszonych orkiestr...

Zobacz więcej...  27,28,29 czerwca 2017 roku w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni został zorganizowany Letni Turniej Gier Komputerowych dla Młodzieży. W turnieju tym wzięło udział 30 graczy podzielonych na 4-osobowe drużyny.

Zobacz więcej...  Jak co roku, dzień ten uczniowie PSP w Młynisku rozpoczęli mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zebrali się w murach szkoły, gdzie Dyrektor szkoły i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli dyplomy, nagrody książkowe zakupione przez Radę Rodziców i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce oraz udziały w konkursach.

Zobacz więcej...  W czerwcu, po raz ostatni w tym roku szkolnym uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej w Młynisku odwiedzili bibliotekę publiczną. Z radością i ochotą opowiadali o przeczytanych książkach...

Zobacz więcej...  W dniu 27 kwietnia 2017 r. w PMDKiS w Wieluniu odbyły się XII Spotkania Młodych Keybordzistów. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w kategorii klas I-III szkół podstawowych reprezentował Antoni Michałczyk.

Zobacz więcej...  W niedzielę, 09.04.2017 r. odbył się w MOK Złoczew Festiwal Piosenki - Złoczew 2017. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich wykonawców, dzięki którym można było wysłuchać wielu ciekawie zaprezentowanych i pięknie wykonanych utworów.

Zobacz więcej...  08.06.2017r. na boisku sportowym przy GCI w Łyskorni, Panie z Filii Bibliotecznej zorganizowały olimpiadę sportową połączoną z czytaniem w plenerze dla tutejszych przedszkolaków.

Zobacz więcej...  Uczniowie z klasy III i IV szkoły podstawowej w Młynisku systematycznie odwiedzają bibliotekę i wymieniają książeczki. Rozpoczęta w lutym tego roku akcja "Czytam, bo lubię'" nadal trwa.

Zobacz Więcej...  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej wspólnie z Biblioteką Publiczno - Szkolną w Młynisku zorganizowała spotkanie w ramach Nocy Bibliotek, której tegoroczne hasło brzmi "Czytanie porusza".

Zobacz więcej...  W ramach Tygodnia Bibliotek, 16 maja 2017r., w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej gościł teatr edukacji i profilaktyki "Maska" z Krakowa, z przedstawieniem zatytułowanym "Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary".

Zobacz więcej...  10 maja 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza oraz Dnia Działacza Kultury. Na spotkanie przybyły Panie pracujące w bibliotekach i instytucjach kultury gminy Biała obecnie, oraz te, które już są na emeryturze.

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.