Informacje


  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube

 

  Wraz z rozpoczęciem ferii została przeprowadzona kolejna edycja Turnieju Gier Komputerowych- Łyskornia Cup V. Rywalizacja toczyła się o tytuł najlepszej drużyny, a także o puchar dla najlepszego zawodnika turnieju.

Zobacz więcej...  10 lutego 2019 r. w sali OSP w Brzozie odbył się IV Zimowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorami Turnieju byli wspólnie Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej oraz Sołectwo Brzoza.

Zobacz więcej...  22 stycznia w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni dzieci z tutejszego przedszkola spędziły niesamowity czas wraz ze swoimi dziadkami. Zgromadzenie miało miejsce z okazji obchodzonych szczególnych dni - Babci i Dziadka.

Zobacz więcej...  W piątek 25 stycznia 2019 r. w Łódzkim Domu Kultury odbył się XV Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" - Kolędy i Pastorałki, a z Białej, zajął I miejsce w kategorii "zespoły"

Zobacz więcej...  W niedzielę 20 stycznia 2019 r. w Kościele p.w. św. Piotra w okowach w Białej, po mszy św. z godz. 16.00 odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek.

Zobacz więcej...  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Gminne Centrum Informacji w Łyskorni zorganizowało warsztaty bożonarodzeniowe. W tym roku odbyły się one 13 grudnia. Kolejny już raz gościliśmy Panią Izabelę Lizurej - florystkę...

Zobacz więcej...  W dniu 17 grudnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyła się Wieczerza Wigilijna Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Gminie Biała.  Na spotkanie przybyli włodarze Gminy Biała: Wójt Gminy Aleksander  Owczarek, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Pawełczyk...

Zobacz więcej...  Tradycyjnie jak co roku w Gminie Biała, 16 grudnia 2018 r. w sali OSP w Brzozie odbyła się Gminna Wieczerza Wigilijna. Była to Jubileuszowa bo 25 Gminna Wieczerza Wigilijna organizowana rokrocznie w innym sołectwie gminy.

Zobacz więcej...  Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Białej i Biblioteka Publiczno - Szkolna w Młynisku zorganizowały w tym czasie warsztaty wykonywania stroików i lampionów.

Zobacz więcej...  1 i 2 grudnia 2018 r. w Sokolnikach odbył się 10. Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych...

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.