Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


  W Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Naramicach odbyło się już kolejne, Narodowe Czytanie. Tym razem był czytany utwór "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. W akcji udział wzięli: Wójt Gminy Biała – Pan Aleksander Owczarek...

Zobacz więcej...  28 sierpnia 2017 roku odbyły się Dożynki Gminy Biała "Młynisko 2017".
Część obrzędową otworzył gospodarz gminy, Wójt Aleksander Owczarek, który podziękował rolnikom za ich trud oraz życzył im wytrwania na ojczystej ziemi. Starostami dożynek byli Monika Sadowai Roman Mikuś.

Zobacz więcej...  Wycieczka do schroniska w Szczytach. Głównym celem wyjazdu było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt, chęć gotowości niesienia pomocy skrzywdzonym pieskom oraz możliwość adopcji przyjaciela na całe życie.

Zobacz więcej...


  XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Białej miał miejsce w niedzielę 02.07.2017 r. na stadionie LZS w Młynisku. Organizatorami XIII Przeglądu Orkiestr był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej oraz LZS Młynisko. Przegląd rozpoczął się o godz. 15.00 paradą zaproszonych orkiestr...

Zobacz więcej...  27,28,29 czerwca 2017 roku w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni został zorganizowany Letni Turniej Gier Komputerowych dla Młodzieży. W turnieju tym wzięło udział 30 graczy podzielonych na 4-osobowe drużyny.

Zobacz więcej...  Jak co roku, dzień ten uczniowie PSP w Młynisku rozpoczęli mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zebrali się w murach szkoły, gdzie Dyrektor szkoły i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli dyplomy, nagrody książkowe zakupione przez Radę Rodziców i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce oraz udziały w konkursach.

Zobacz więcej...  W czerwcu, po raz ostatni w tym roku szkolnym uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej w Młynisku odwiedzili bibliotekę publiczną. Z radością i ochotą opowiadali o przeczytanych książkach...

Zobacz więcej...  W dniu 27 kwietnia 2017 r. w PMDKiS w Wieluniu odbyły się XII Spotkania Młodych Keybordzistów. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w kategorii klas I-III szkół podstawowych reprezentował Antoni Michałczyk.

Zobacz więcej...  W niedzielę, 09.04.2017 r. odbył się w MOK Złoczew Festiwal Piosenki - Złoczew 2017. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich wykonawców, dzięki którym można było wysłuchać wielu ciekawie zaprezentowanych i pięknie wykonanych utworów.

Zobacz więcej...  08.06.2017r. na boisku sportowym przy GCI w Łyskorni, Panie z Filii Bibliotecznej zorganizowały olimpiadę sportową połączoną z czytaniem w plenerze dla tutejszych przedszkolaków.

Zobacz więcej...  Uczniowie z klasy III i IV szkoły podstawowej w Młynisku systematycznie odwiedzają bibliotekę i wymieniają książeczki. Rozpoczęta w lutym tego roku akcja "Czytam, bo lubię'" nadal trwa.

Zobacz Więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.