Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia tutaj!  24.03.2017 r, w piątek, odbył się XIII Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej i Turystycznej w Wieluniu. Na scenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu z GOKiS w Białej zaprezentowało się aż 13 wokalistów startujących w różnych grupach wiekowych.
Zobacz więcej...  W czwartek 30 marca 2017 r. w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Młynisku odbyły się wielkanocne warsztaty rękodzielnicze. O nowe doświadczenie związane z rękodziełem artystycznym...

Zobacz więcej...  30 marca 2017 roku w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni miały miejsce warsztaty wielkanocne przy współpracy z Naszą Pracownią z Wielunia.
Uczestniczki miały okazję po raz kolejny wykazać się swoimi umiejętnościami...
Zobacz więcej...  W środę, 30 marca 2017 r. zawitał do nas teatr KRAK-ART z Krakowa, tym razem z adaptacją baśni H. CH. Andersena "LATAJĄCY KUFER".

Zobacz więcej:
W Młynisku
W Białej  Zbliżające się Święta Wielkanocne były okazją do zorganizowania zajęć plastycznych z przedszkolakami. W dniu 29 marca 2017 roku grupa starszaków z przedszkola w Młynisku wykonywała papierowe jajka i koszyczki wielkanocne w miejscowej bibliotece publicznej.
Zobacz więcej...  23.02.2017 r. w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zorganizowane przez sołtys Martę Żbik. Szkolenie to przeprowadził ratownik medyczny Pan Krzysztof Kokoszka

Zobacz więcej...


  Dnia 22.03.2017 r. w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni, odbyły się warsztaty wielkanocne pod kierunkiem Pani Agnieszki Furman. Uczestnicy warsztatów wykonali metodą decoupage...
Zobacz więcej...  22 marca 2017 r. Biblioteka Publiczna w Młynisku zaprosiła dzieci szkolne na kolejne warsztaty plastyczne. Tym razem uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej wykonali wielkanocny wianek w kształcie jaja.

Zobacz więcej...  Dzieci szkolne kontynuują rozpoczętą w lutym akcję cotygodniowych odwiedzin w bibliotece. W marcu zawitali do czytelni całymi klasami cztery razy, aby zdać przeczytane książeczki i wypożyczyć nowe.

Zobacz więcej...  12 marca 2017 r. w Sali OSP w Zabłociu spotkały się mieszkanki gminy Biała z okazji zorganizowanego przez Wójta Gminy Biała i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej "Gminnego Dnia Kobiet".

Zobacz więcej...  15 lutego br. Biblioteka Publiczno-Szkolna w Młynisku rozpoczęła akcję cyklicznych spotkań w bibliotece z uczniami klasy III, IV, i V miejscowej szkoły podstawowej. Głównym celem klasowych wejść do biblioteki jest zachęcenie dzieci do czytania książek...

Zobacz więcej...  Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni.
To wspaniała okazja, aby wyrazić swoją sympatię do innych.
Zobacz więcej...
               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.