Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


Plakat  W dniu 12 sierpnia 2018r. na placu przed remizą OSP w Brzozie odbył się Festyn Letni.
Zobacz więcej...  1 sierpnia 2018r. przed salą OSP w Białej odbył się Festyn, którego głównymi organizatorami byli Sołectwo Biała Rządowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Białej. Celem imprezy było promowanie zdrowej żywności oraz zdrowego trybu życia.

Zobacz więcej...  Tegoroczne warsztaty wakacyjne dla najmłodszych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej przebiegły pod hasłem "Wakacje z wyobraźnią".

Zobacz więcej...
Zobacz więcej...  "Lepiej grać niż ćpać" - pod takim hasłem został przeprowadzony tegoroczny Letni Turniej Gier Komputerowych w Łyskorni. Rozgrywki odbyły się w dniach 5-6 lipca w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni.

Zobacz więcej...  20 czerwca 2018 roku przy budynku Gminnego Centrum Informacji w Łyskorni miała miejsce olimpiada sportowa dla dzieci z tutejszego przedszkola.

Zobacz więcej...  13 czerwca 2018r. uczniowie klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku uczestniczyli w tegorocznej edycji Nocy Bibliotek...

Zobacz więcej...  W dniu 10 czerwca 2018 r. w Białej odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, w którym brały udział trzy gminy z powiatu wieluńskiego: Biała, Mokrsko i Skomlin.

Zobacz więcej...  10 czerwca 2018 r. w Biskupicach Oławskich odbył się VI Przegląd Zespołów Ludowych "Biskupicki Złoty Kłos". Z gminy Biała wzięły w nim udział dwa zespoły ludowe...

Zobacz więcej...   4 czerwca 2018 r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej z okazji Dnia Dziecka zorganizowała Dzień Sportu dla uczniów klas 1 – 3 Publicznej Szkoły Podstawowej.

Zobacz więcej...  W ramach zajęć realizowanych przez Uniwersytet Robotów, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej w każdy poniedziałek po godzinie 17.00, spotykają się dzieci z terenu gminy Biała na zajęciach z robotyki i programowania.

Zobacz więcej...               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.