Informacje  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube

  22 marca 2017 r. Biblioteka Publiczna w Młynisku zaprosiła dzieci szkolne na kolejne warsztaty plastyczne. Tym razem uczniowie klasy III i IV szkoły podstawowej wykonali wielkanocny wianek w kształcie jaja.

Zobacz więcej...  Dzieci szkolne kontynuują rozpoczętą w lutym akcję cotygodniowych odwiedzin w bibliotece. W marcu zawitali do czytelni całymi klasami cztery razy, aby zdać przeczytane książeczki i wypożyczyć nowe.

Zobacz więcej...  12 marca 2017 r. w Sali OSP w Zabłociu spotkały się mieszkanki gminy Biała z okazji zorganizowanego przez Wójta Gminy Biała i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej "Gminnego Dnia Kobiet".

Zobacz więcej...  15 lutego br. Biblioteka Publiczno-Szkolna w Młynisku rozpoczęła akcję cyklicznych spotkań w bibliotece z uczniami klasy III, IV, i V miejscowej szkoły podstawowej. Głównym celem klasowych wejść do biblioteki jest zachęcenie dzieci do czytania książek...

Zobacz więcej...  Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni.
To wspaniała okazja, aby wyrazić swoją sympatię do innych.
Zobacz więcej...  Już po raz drugi w tym dzieci z przedszkola w Młynisku odwiedziły miejscową bibliotekę publiczną. Styczniowe spotkanie to zajęcia i zabawy z literaturą dziecięcą.
Zobacz więcej...  W dniach 23-27 stycznia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyły się dla dzieci z terenu gminy Biała KOLOROWE FERIE. Zajęcia były prowadzone przez animatora z mobilnej Akademii ZYG ZAK.

Zobacz więcej...  W Kościele parafialnym pw. św. Piotra w Okowach w Białej 15 stycznia 2017 r. po mszy świętej o godzinie 16.00 odbył się Koncert Kolęd.

Zobacz więcej...  12.01.2017r. w GCI w Łyskorni Przedszkolaki z Łyskorni zorganizowały "Dzień Babci i Dziadka na Balu Karnawałowym".

Zobacz więcej...  W dniu 27 stycznia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyło się przedstawienie pod tytułem "Muzykanci z Bremy". Spektakl został przedstawiony przez studio teatralne "KRAK-ART" z Krakowa.

Zobacz więcej...  W ferie zimowe 2017 w GCI w Łyskorni miał miejsce trzy dniowy Turniej Komputerowy dla Młodzieży, gdzie uczestnicy podczas zaciętej, aczkolwiek sprawiedliwej i uczciwej rywalizacji...

Zobacz więcej...  26.01.2017r. na zakończenie ferii zimowych dzieciaki z Łyskorni postanowiły zmierzyć się w Spontanicznym Turnieju Tenisa Stołowego.

Zobacz więcej...  29 stycznia 2017 r. odbył się
II Zimowy Gminny Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gospodarzem Turnieju Była Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozie.

Zobacz więcej...  II Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "PRZYSTANEK 60+" Kolędy i Pastorałki zorganizowanym przez Łódzki Dom Kultury.

Zobacz więcej...  W 2016 roku po raz szósty Instytut Książki i "Rzeczpospolita" nagradzają samorządy najbardziej zaangażowane w kulturalny rozwój swojej gminy.

Zobacz więcej...
               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.