Wydarzenia 2017 r.


W schronisku dla zwierząt


07.07.2017r. został zorganizowany wyjazd dla dzieci i młodzieży z Gminy Biała do schroniska w Szczytach.

Głównym celem wyjazdu było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt, chęć gotowości niesienia pomocy skrzywdzonym pieskom oraz możliwość adopcji przyjaciela na całe życie. W schronisku w Szczytach znajduję się około 200 psów czekających na dom. W trakcie wizyty dzieci miały możliwość obejrzeć przebywające w schronisku psy i przekazać im przywiezioną karmę. Wolontariuszki schroniska przyprowadzały na wybieg przyjazne zwierzęta i opowiadaly ich historie.

Zabawy z psami sprawiły dzieciom ogromną radość, ale i uświadomiły, że należy im pomagać i nie wolno ich krzywdzić. Zamieszczone zdjęcia były robione tylko na terenie wybiegu ze względu na zakaz fotografowania zwierząt bezpośrednio w schronisku.

Po powrocie z wycieczki na terenie GCI w Łyskorni został zorganizowany grill dla uczestników. Zachęcamy wszystkich do adopcji niechcianych zwierząt, które odwdzięczą się wiernością, miłością i oodaniem.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9               © 2013 hobby_TOT all right reserved