Wydarzenia 2017 r.


Gminna Wieczerza Wigilijna w Naramicach


Dnia 17 grudnia 2017 roku w Naramicach odbyła się Gminna Wieczerza Wigilijna. W uroczystości wzięli udział, samorządowcy, radni, sołtysi, księża, druhowie strażacy, orkiestra dęta z Naramic, Zespoły Śpiewacze z Białej i Naramic oraz mieszkańcy gminy.

Zaproszonych gości i wszystkich przybyłych na wieczerzę, w imieniu organizatorów, powitali Wójt Gminy Biała Aleksander Owczarek, Radny Powiatu Grzegorz Mielczarek oraz Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Pichlak. Po oficjalnym otwarciu uroczystości, swymi występami uświetnili czas uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach.

Następnie wszyscy zebrani goście podzielili się opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, po czym zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy świąteczne.

W świąteczny nastrój wprowadziła wszystkich swymi występami artystycznymi młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej. Magiczny i dostojny klimat uroczystości podtrzymały  Zespoły Śpiewacze z Białej i Naramic oraz  orkiestra dęta z Naramic, która przepięknie zagrała kilka kolęd.

01 02
03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9               © 2013 hobby_TOT all right reserved