Wydarzenia 2017 r.


Za pasem święta, a ktoś majstruje przy prezentach


W poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku, w Sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej, odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Za pasem święta, a ktoś majstruje przy prezentach". Spektakl przedstawili aktorzy teatru MASKA z Krakowa. Wśród widzów znalazły się przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Białej oraz z Łyskorni, które z niezwykłym zainteresowaniem i zaangażowaniem śledziły perypetie bohaterów.

Przedstawienie "Za pasem święta, a ktoś majstruje przy prezentach", przedstawia losy chłopca o imieniu Michaś, którego największym marzeniem jest prawdziwy przyjaciel, o którego regularnie prosi Świętego Mikołaja. Na swojej drodze pełnej przygód spotyka Skrzata Marudę, który bardzo nie lubi Świąt Bożego Narodzenia, dlatego postanawia jak co roku zrobić psikusa dzieciom. Michaś odkrywa podstęp Skrzata i postanawia pobawić się w detektywa. Chłopcu w rozwikłaniu całej zagadki pomagają Renifer i Śnieżynka stając jednocześnie jego najlepszymi przyjaciółmi.

Spektakl "Za pasem święta, a ktoś majstruje przy prezentach" uświadomił młodym widzom, że nie warto kłamać i sprawiać przykrości innym bo prawda zawsze wyjdzie na jaw, a dobro okazane drugiemu człowiekowi powraca do nas.


               © 2013 hobby_TOT all right reserved