Wydarzenia 2018 r.


Karnawał w Łyskorni


Dnia 25 stycznia 2018 roku w godzinach przedpołudniowych w Gminnym Centrum Informacji w Łyskorni miał miejsce Bal Karnawałowy połączony z Dniem Babci i Dziadka. Uroczystość została zorganizowana przez dzieci z tutejszego przedszkola wraz z przedszkolankami oraz rodzicami. Zabawa była podzielona na dwie części.

Pierwszym etapem było przedstawienie wykonane przez dzieci dla swoich ukochanych dziadków. Przedszkolaki pięknie wyrecytowały wiersze, a także zaśpiewały piosenki. Każdy z dziadków otrzymał samodzielnie wykonaną laurkę oraz usłyszały piosenkę "sto lat" w wykonaniu wnuków. Oczywiście nie obyło się bez wzruszeń. Po części artystycznej, dziadkowie zostali zaproszeni na pyszną kawę, herbatę i ciasto.

Kolejna część przebiegała w tanecznej atmosferze. Zabawę poprowadziła Pani Angelika Maniak- animatorka zabaw, która zaprosiła na parkiet dzieci wraz z dziadkami. Największą atrakcją dla przedszkolaków było zamykanie w bańce mydlanej. Każdy z małych uczestników z ogromnym zainteresowaniem oglądał swoich kolegów podczas tej atrakcji. To był naprawdę wyjątkowy dzień, przepełniony mnóstwem radości, uśmiechu i wzruszeń. Rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały jak ważne są chwilę spędzone wspólnie ze swoimi wnukami.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9               © 2013 hobby_TOT all right reserved