Wydarzenia 2018 r.


Gminny Dzień Kobiet


10 marca 2018 r. w Sali OSP w Wiktorowie mieszkanki gminy Biała wspólnie świętowały Gminny Dzień Kobiet pod hasłem "Dzień Kobiet, że Hej!!!". Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Biała i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej. Wspólne świętowanie otwarła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej Agnieszka Sowa, witając wszystkich przybyłych, ale że jakoby sama jest kobietą o dalsze prowadzenie imprezy poprosiła przybyłych Panów w osobach: Radny Sejmiku Wojewódzkiego - Andrzej Chowis, Radny Powiatu Wieluńskiego - Grzegorz Mielczarek, Wójt Gminy Biała - Aleksander Owczarek, Radny Gminy Biała - Zbigniew Kupski oraz sołtys sołectwa Wiktorów - Ireneusz Dziuba.

Panowie dzielnie wywiązali się ze swojego zadania, w pięknych słowach powitali i złożyli życzenia przybyłym Paniom, które reprezentowały cała gminę, bowiem w imprezie wzięły udział radne Gminy Biała z Przewodniczącą - Małgorzatą Pichlak, Panie sołtyski, Panie z KGW w Białej z Przewodniczącą - Lilą Grabowską, Panie z KGW w Łyskorni z Przewodniczącą - Anną Wróbel, Panie z LGW w Młynisku z Przewodniczącą - Bogumiłą Madeją. Panie z Brzozy i z Naramic. Najliczniejszą grupę stanowiły Panie z Wiktorowa.

Świętowanie Dnia Kobiet nie było by ważne, gdyby nie było odpowiedniej oprawy muzycznej, którą zapewniła Kapela Góralska z Krościenka "Są Lepsi". Góralskie granie rozbawiło wszystkie Panie, było wspólne śpiewanie, granie i dużo dobrej zabawy.

Przybyłe Panie zostały ugoszczone przez organizatorów kawą, herbatą, ciastem oraz przepysznym żurkiem.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9


               © 2013 hobby_TOT all right reserved