Wydarzenia 2020 r.


Wielki Koncert Młodych Talentów


W piątek, 17 stycznia 2020 r. od godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbył się Wielki Koncert Młodych Talentów, w którym wystąpili uczniowie uczący się w Sekcji Muzycznej GOKiS w Białej.

Wystąpiło 12 podmiotów wykonawczych, wokalistki, keyboardziści i kwartet dęty składający się z dziewcząt śpiewających i grających w Sekcji Muzycznej, ale także potrafiących grać na instrumentach dętych, pracujących pod kierunkiem instruktor Ireny Siorek i z nią wykonujących wybrane utwory.

Swoją obecnością Wielki koncert Młodych Talentów zaszczycił radny powiatu wieluńskiego Grzegorz Mielczarek, który także ufundował dla uczestników Koncertu słodką nagrodę.

Licznie przybyli też rodzice, rodziny i znajomi występujących osób i osoby zainteresowane. Koncert odbywał się w miłej, ciepłej atmosferze, a młodzi ludzie pięknie zaprezentowali wykonywane utwory, zarówno wokalne, jak i instrumentalne.

Po koncercie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, by w spokojnej atmosferze mogli podzielić się wrażeniami z koncertu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 light box code videoby VisualLightBox.com v5.9               © 2013 hobby_TOT all right reserved