Imieniny:

Uczniowie


Samorząd Uczniowski


Rok Szkolny 2017/2018

Opiekunowie:
Małgorzata Dudzińska, Iwona Jakubowska

Przewodnicząca - Martyna Walczak
Wiceprzewodnicząca - Teresa Dudzińska
Sekretarz - Oliwer Konieczkowicz –

Sekcja techniczna:
Adam Panek
Mikołaj Pęcherz

Sekcja redakcyjna
Lidia Ciliberti Olimpia Bartos Zofia Grabowska



  Rok Szkolny 2016/2017

Opiekun: Małgorzata Dudzińska, Aleksandra Kajta

Dwóch Przewodniczących :
Martyna Bednarek i Adam Panek, kl. VI

Z-cy Przewodniczących:
Martyna Walczak i Amelia Ciliberti, kl. V


Sekcja dyskotekowo- techniczna
Piotr Antczak
Hubert Skonieczka
Jakub Dura
Mikołaj Pęcherz



Rok Szkolny 2015/2016
Opiekun: Małgorzata Dudzińska

Przewodnicząca - Martyna Bednarek, kl. V
Z-ca Przewodniczącej - Adam Panek, kl. V
Sekretarz - Aleksandra Włodarczyk, kl. VI

Sekcja dyskotekowo- techniczna:
Mateusz Bujak
Mateusz Strzelczyk
Dawid Duchnik
Filip Stępień
Rok Szkolny 2014/2015
Opiekun: Małgorzata Dudzińska

Przewodnicząca - Aleksandra Krej, kl. VI
Zastępca - Zuzanna Ciapcińska
Sekretarz - Natalia Dominiak, kl. IV

Sekcja techniczna - Patryk Świtała, Filip Stępień,
Mateusz Strzelczyk - uczniowie kl. V
Sekcja dyskotekowa - Bartek Skoczylas, Kacper Kluba -
uczniowie kl. VI.

Rok Szkolny 2013/2014
Opiekun: Małgorzata Dudzińska

Przewodnicząca: Paulina Świtała
Zastepca: Wojciech Bajorek
Skarbnik: Weronika Dudzińska

Sekcja porządkowo-techniczna:
Bartek Skoczylas
Krzysztof Krykwiński
Patryk Świtała

Sekcja ds. promocji i gazetki:
Aleksandra Włodarczyk
Magdalena Sztuka
Gabrysia Szczecińska
Angelika Pagacz.



Rok Szkolny 2012/2013
Opiekun: Magdalena Józefowska, Aleksandra Kajta

Przewodniczący: Filip Dudziński
z-ca: Wojciech Bajorek

Sekcja redakcyjna:
Natalia Brąś
Weronika Dudzińska
Paulina Świtała
Aleksandra Krej

Sekcja porządkowo- techniczna:
Szymon Werbicki
Michał Wróbel
Hubert Walkowiak


Rok Szkolny 2011/2012
Opiekunowie: Aleksandra Kajta, Anna Stępień.

Przewodnicząca: Sandra Moska,
Z-ca: Filip Dudziński

Sekcja redakcyjna:
Natalia Stępień, Marta Wolna, Ewelina Tomaszczyk,
Paulina Tomaszczyk, Paulina Świtała

Sekcja porządkowo - techniczna:
Hubert Walkowiak, Michał Wróbel, Sebastian Słodowy,
Brajan Kluba, Mateusz Malinowski



2014 "DziadOla" all right reserved;
Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach
do góry