Imieniny:

Nauczyciele


Kadra Pedagogiczna

Rok szkolny 2017/2018
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda
  • Gabriela Antoniak - oddział przedszkolny (grupa młodsza)
  • Anna Kinas - oddział przedszkolny (grupa starsza)
  • Izabela Wawrzyniak - edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Stępień - edukacja wczesnoszkolna
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna
  • Sylwia Nowak-Piekielna - język polski, histoia
  • Aleksandra Kajta - matematyka, informatyka
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski, wychowanie do życia w rodzinie
  • Kędzierska Karina - język niemiecki
  • Iwona Jakubowska - język polski, biologia, chemia
  • Monika Smug - fizyka
  • Lewik Piotr - geografia
  • Katarzyna Pluskota-Jasicka - wychowanie fizyczne
  • Daniel Janecki - religia
  • Piotr Sitarski - muzyka
  • Stanisław Kleszcz - technika
  • Renata Placek - plastyka
  • Joanna Antoniewicz - pedagog
  • Bogna Nowak - biblioteka
  • Kałdońska Anna - świetlica

    Rok szkolny 2016/2017
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda
  • Gabriela Antoniak - oddział przedszkolny (grupa młodsza)
  • Izabela Wawrzyniak - oddział przedszkolny (grupa starsza)
  • Anna Stępień - edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Kinas - edukacja wczesnoszkolna, technika
  • Justyna Gabas - edukacja wczesnoszkolna, historia i społeczeństwo, muzyka
  • Iwona Jakubowska - edukacja wczesnoszkolna,
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna,
  • Sylwia Nowak-Piekielna - język polski,
  • Aleksandra Kajta - matematyka, zajęcia komputerowe
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski, wychowanie do życia w rodzinie
  • Katarzyna Pluskota - Jasicka - wychowanie fizyczne
  • Alicja Szczepek - plastyka, zajęcia techniczne
  • Bogna Nowak - biblioteka,
  • Anna Kałdońska - świetlica
  • Joanna Antoniewicz - pedagog
  • Daniel Janecki - religia

    Rok szkolny 2015/2016
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda
  • Gabriela Antoniak - oddział przedszkolny (grupa młodsza)
  • Anna Stępień - oddział przedszkolny (grupa starsza)
  • Anna Michnik - edukacja wczesnoszkolna, technika
  • Justyna Gabas - edukacja wczesnoszkolna, historia
  • Iwona Jakubowska- edukacja wczesnoszkolna, język polski
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna, muzyka
  • Sylwia Nowak-Piekielna - język polski, plastyka
  • Aleksandra Kajta - matematyka, zajęcia komputerowe
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski, wychowanie do życia w rodzinie
  • Bogna Nowak - biblioteka,
  • Anna Kałdońska - świetlica
  • Wojciech Psuja - wychowanie fizyczne
  • Daniel Janecki - religia

    Rok szkolny 2014/2015
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda
  • Gabriela Antoniak - oddział przedszkolny (grupa młodsza)
  • Anna Kaczmarek - oddział przedszkolny (grupa starsza)
  • Anna Michnik - edukacja wczesnoszkolna, technika
  • Justyna Owczarek - edukacja wczesnoszkolna, historia
  • Iwona Jakubowska- edukacja wczesnoszkolna, język polski
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna, muzyka
  • Sylwia Nowak-Piekielna - język polski
  • Aleksandra Kajta - matematyka, zajęcia komputerowe
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski, wychowanie do życia w rodzinie
  • Bogna Nowak - biblioteka, plastyka
  • Wojciech Psuja - wychowanie fizyczne
  • Daniel Janecki - religia

    Rok szkolny 2013/2014
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda
  • Gabriela Antoniak - oddział przedszkolny
  • Anna Michnik - oddział przedszkolny
  • Izabela Stachulec, Anna Stępień - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, technika
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna,
  • Iwona Jakubowska - edukacja wczesnoszkolna, język polski
  • Joanna Rozmarynowska - język polski, historia, biblioteka
  • Bogna Nowak - język polski,
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski
  • Aleksandra Kajta - matematyka, informatyka
  • Daniel Janecki - religia, muzyka
  • Wojciech Psuja - wychowanie fizyczne

    Rok szkolny 2012/2013
  • Elżbieta Ranoszek - dyrektor, przyroda,
  • Iwona Jakubowska - edukacja wczesnoszkolna,
  • Anna Stępień - edukacja wczesnoszkolna, oddział przedszkolny,
  • Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna, muzyka,
  • Gabriela Antoniak - biblioteka, technika, plastyka, oddział przedszkolny,
  • Małgorzata Kruk - oddział przedszkolny,
  • Bogna Nowak - język polski,
  • Joanna Rozmarynowska - historia,
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski,
  • Aleksandra Kajta - matematyka, informatyka,
  • Wojciech Psuja - wychowanie fizyczne,
  • Daniel Janecki - religia.

    Rok szkolny 2011/2012
  • Elżbieta Ranoszek- dyrektor, przyroda,
  • Gabriela Antoniak - edukacja wczesnoszkolna,
  • Anna Pokorska, Magdalena Józefowska - edukacja wczesnoszkolna,     plastyka, technika,
  • Anna Stępień - edukacja wczesnoszkolna,
  • Joanna Rozmarynowska - język polski, historia,
  • Małgorzata Dudzińska - język angielski,
  • Aleksandra Kajta - matematyka, informatyka,
  • Bogna Nowak - biblioteka,
  • Daniel Janecki - religia, muzyka,
  • Wojciech Psuja - wychowanie fizyczne,
  • Agnieszka Surma - oddział przedszkolny,
  • Grażyna Skowronek - nauczanie indywidualne.







  • 2014 "DziadOla" all right reserved;
    Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach
    do góry