Witamy na stronie www.wbi.pl

Kasy Fiskalne w atrakcyjnych cenach - Autoryzowany Dealer -  98-300 Wieluń os. Wyszyńskiego 1 A tel. 691090606

Kasy fiskalne 2018:

Stacjonarne kantory już bez kasy

W życie weszły zmiany w rozporządzeniu dotyczącym zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas fiskalnych. Główną nowością jest zwolnienie do końca 2018 r. z tego obowiązku kantorów ,sumie ok. 2,5 tys. podmiotów. Z początkiem roku obowiązywać zaczął nowy katalog zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji. W rozporządzeniu z 20 grudnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r., poz. 2454) wskazano, że bezwzględny obowiązek ewidencjonowania sprzedaży na kasach fiskalnych ma dotyczyć również podatników świadczących stacjonarnie usługi wymiany walut. Wyjątek stanowiły usługi banków oraz spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych (SKOK). Jednak Ministerstwo Finansów uznało że przewidziany czas na wdrożenie obowiązku ewidencjonowania okazał się jednak w przypadku stacjonarnych kantorów niewystarczający – głównie z powodu wątpliwości merytorycznych oraz technicznych. Do końca 2018 r. stacjonarne kantory będą zwolnione z obowiązku ewidencjonowania na kasach. Nowe rozporządzenie zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw i zaczęło obowiązywać.Nowe rozporządzenie Ministra Finansów z 22 marca 2018 r. zmieniające rozporządzenie wsprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących

(Dz. U. z 2018 r., poz. 635).

Zmienione przepisy weszły w życie 30 marca 2018 r.

Rozporządzenie znajdziesz tutaj.

Alarmy, monitoring, systemy alarmowe, kamery, SATEL

Alarmy, systemy alarmowe, monitoring oraz domofony i kontrola dostępu. W ofercie między innymi kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe, czujniki czadu, czujniki dymu, centrale SATEL, kamery ip,.

 

 

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Wieluń pamięta tragiczny wrzesień 1939 roku.

Aby Polska i świat pamiętały o nalocie na bezbronny Wieluń a pamięć o tragedii miasta przetrwała w świadomości przyszłych pokoleń, pierwszego września każdego roku o godzinie 4.40 mieszkańców Wielunia budzą syreny.

Więcej…
 
Gazyfikacja Wielunia Email

Zapowiadana od kilku lat gazyfikacja Wielunia być może ruszy jeszcze w tym roku. Firma EWE Energia, która przygotowuje inwestycję, zgromadziła już cała wymaganą dokumentację. Łącznie w sieci znajdzie się prawie 80 procent ulic na terenie miasta. Wiadomo już jakie osiedla będą gazyfikowane w pierwszej kolejności.

Więcej…
 
Park Miejski w Wieluniu Email

Paw

Park Miejski w Wieluniu usytuowany jest w centrum miasta, na tak zwanej Starówce Wieluńskiej. Obejmuje powierzchnię 4,16 ha. Właścicielem parku jest Gmina Wieluń, zaś zarząd nad parkiem sprawuje Urząd Miejski w Wieluniu – Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Więcej…
 
Fontanna w Wieluniu Email

Fontanna w Wieluniu znajduje się na samym środku Rynku.

fontanna

 

Milowy krok
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Blok Reklamowy

CB RADIO
CB radio? Dobrze trafiłeś! Sklep - Wieluń - 0s. Wyszyńskiego 1 A tel 43 843 05 60
KASY FISKALNE
Najlepsza kasa fiskalna tylko u nas! Sprawdź naszą ofertę.
Telewizja Na Kartę TNK
Bez umowy bez abonamentu, proste jak telefon na kartę. Kanały bez opłat i na doładowanie.
Car Audio
Car Audio Sklep - Radia Samochodowe, Głośniki, Wzmacniacze ...

Blok Reklamowy

P.P.H.U. "ART-SAT" 98-300 Wieluń os. Wyszyńskiego 1 A tel. 43 843 05 60

Blok Reklamowy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
wbi.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates