Nowiny
Powiedz, jak ci się żyje w Wieluniu?
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Dim lights Embed Embed this video on your site

Dim lights Embed Embed this video on your site

Janusz Antczak  -  Burmistrz Wielunia na spotkaniu krótkofalowców

"ŁOŚ'2014" w Jaworznie k/Wielunia

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 


 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Wieluń pamięta tragiczny wrzesień 1939 roku.

Aby Polska i świat pamiętały o nalocie na bezbronny Wieluń a pamięć o tragedii miasta przetrwała w świadomości przyszłych pokoleń, pierwszego września każdego roku o godzinie 4.40 mieszkańców Wielunia budzą syreny.

Więcej…
 
Gazyfikacja Wielunia Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wiadomości

Zapowiadana od kilku lat gazyfikacja Wielunia być może ruszy jeszcze w tym roku. Firma EWE Energia, która przygotowuje inwestycję, zgromadziła już cała wymaganą dokumentację. Łącznie w sieci znajdzie się prawie 80 procent ulic na terenie miasta. Wiadomo już jakie osiedla będą gazyfikowane w pierwszej kolejności.

Więcej…
 
Park Miejski w Wieluniu Email
Wiadomości

Paw

Park Miejski w Wieluniu usytuowany jest w centrum miasta, na tak zwanej Starówce Wieluńskiej. Obejmuje powierzchnię 4,16 ha. Właścicielem parku jest Gmina Wieluń, zaś zarząd nad parkiem sprawuje Urząd Miejski w Wieluniu – Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Więcej…
 

Kasy Fiskalne w atrakcyjnych cenach - Autoryzowany Dealer -  98-300 Wieluń os. Wyszyńskiego 1 A tel. 691090606

Kasy fiskalne 2018:

Stacjonarne kantory już bez kasy

W życie weszły zmiany w rozporządzeniu dotyczącym zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas fiskalnych. Główną nowością jest zwolnienie do końca 2018 r. z tego obowiązku kantorów ,sumie ok. 2,5 tys. podmiotów. Z początkiem roku obowiązywać zaczął nowy katalog zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji. W rozporządzeniu z 20 grudnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r., poz. 2454) wskazano, że bezwzględny obowiązek ewidencjonowania sprzedaży na kasach fiskalnych ma dotyczyć również podatników świadczących stacjonarnie usługi wymiany walut. Wyjątek stanowiły usługi banków oraz spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych (SKOK). Jednak Ministerstwo Finansów uznało że przewidziany czas na wdrożenie obowiązku ewidencjonowania okazał się jednak w przypadku stacjonarnych kantorów niewystarczający – głównie z powodu wątpliwości merytorycznych oraz technicznych. Do końca 2018 r. stacjonarne kantory będą zwolnione z obowiązku ewidencjonowania na kasach. Nowe rozporządzenie zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw i zaczęło obowiązywać.Nowe rozporządzenie Ministra Finansów z 22 marca 2018 r. zmieniające rozporządzenie wsprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących

(Dz. U. z 2018 r., poz. 635).

Zmienione przepisy weszły w życie 30 marca 2018 r.

Rozporządzenie znajdziesz tutaj.

Alarmy, monitoring, systemy alarmowe, kamery, SATEL

Alarmy, systemy alarmowe, monitoring oraz domofony i kontrola dostępu. W ofercie między innymi kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe, czujniki czadu, czujniki dymu, centrale SATEL, kamery ip,.

 

 

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2
wbi.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates